NASZE MOTTO

,,MODA JEST DLA KAŻDEGO"

Wierzymy, że każda kobieta może czuć się pięknie, swobodnie i pewnie, dlatego staramy się, aby nasze projekty ukazywały się w szerokim zakresie rozmiarów od 34 do 52. We współczesnym świecie ogólnodostępnej i szybkiej mody tworzymy ponadczasowy styl z najwyższej jakości materiałów, dbając o najmniejsze detale i nadając im najważniejsze – oryginalny charakter, który możesz wykorzystać, jak tylko chcesz. Dziękujemy, że od tylu lat nam ufacie.

NASZ POCZĄTEK

Nasza historia rozpoczyna się w 1996 roku, ale pierwsze kroki w świecie mody stawialiśmy znacznie wcześniej. W latach 80. podążając za przebojowymi kreacjami próbowaliśmy swoich sił na już nieistniejących bazarach i targach. Nieustannie śledząc modę, zwracając uwagę na ciężką dostępność oraz potrzeby kobiet stworzyliśmy w kilku sztukach klasyczny płaszcz w paryskim stylu, od którego wszystko się zaczęło. Zanim się obejrzeliśmy stało się oczywistym, że zapotrzebowanie na niesztampowe fasony i ponadczasowe wzory jest niezliczone. Od tego czasu specjalizujemy się w odzieży damskiej – uniwersalnych płaszczach, praktycznych kurtkach, a także nietuzinkowych sukienkach.

WIELOPOKOLENIOWA RODZINNA FIRMA

Nasza wielopokoleniowa, rodzinna marka trwale się rozwija i odpowiada dzisiejszym potrzebom kobiet, łącząc zdobyte wartości i doświadczenie z nieszablonowymi, nowatorskimi rozwiązaniami. Nasze pomysły od początku do końca realizowane są w Polsce – w szwalni z zapleczem projektowym pod Częstochową. Za ubraniami, które produkujemy stoi rodzinne grono osób w różnym wieku, o odmiennych upodobaniach i spostrzeżeniach, jednak to pozwala nam stworzyć produkty prawdziwie użyteczne i uniwersalne. W ciągu tak wielu lat naszej działalności przerobiliśmy różnolite okoliczności, ale jedno jest niezmienne – łączy nas wspólna pasja, dlatego razem od dawien dawna wymieniamy poglądy, podejmujemy nowe próby i rozpatrujemy najlepsze rozwiązania. Tworzymy z zamiłowania do mody, wysokiej jakości i skrupulatnego wykonania.